| Maryo_Costy_1998 a întrebat:

Vreau sa pun un video pe facebook si imi apare " There was a problem uploading your file. Please try again " Ce pot face?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Go to support facebook!
https://www.facebook.com/help/358990230838853/

In traducere ->
Video sunt de obicei fișiere mari, astfel încât acestea pot lua mai mult de câteva minute pentru a se încărca complet. Iată câteva sfaturi:

Asigurați-vă că videoclipul dvs. este într-un format acceptata. Vei avea cel mai mare noroc cu formatul MP4.
Asigurați-vă că videoclipul dvs. nu depășească limitele de dimensiune sau de timp pe care le vedeți pe pagina de încărcare.
Asigurați-vă că folositi cea mai recentă versiune a unui browser acceptat.
Amintiți-vă: Încercarea de a încărca aceleași video de mai multe ori nu va accelera procesul. În timp ce așteptați, puteți deschide un alt tab.

Încărcarea un video nu ar trebui să ia mai mult de câteva ore. Dacă sunteți în imposibilitatea de a încărca un videoclip pe Facebook, vă rugăm să ne anunțați aici https://www.facebook.com/help/contact/315415735205268

Succes!