| chioscuta a întrebat:

Vreau sa returnez un aspirator cumparat de la Emag si vreau sa stiu daca imi da alt aspirator in loc sau imi da banii in apoi.Mentionez ca nu vreau sa-l returnez prin curier, ci merg eu cu el la showroom.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da iti da banii inapoi in cele 30 zile

| Trandafirii a răspuns:

Pai da este posibil dar trebuie sa ai certificatul de garantie, si cutia in care l ai primit, aa si sa nu depaseasca limita de garantie, in rest e ok, bafta!

| chioscuta explică (pentru Trandafirii):

Pai am o perioada de 30 zile in care il pot returna, daca nu sunt multumit de el, nu e vorba de garantie, deci imi dau banii inapoi?

| chioscuta explică (pentru chioscuta):

Vreau sa iau altul, dar de la Flanco.

| Trandafirii a răspuns (pentru chioscuta):

Da, este posibil, daca are stare buna inncele 30 de zile, da!

| stefan1998_5137 a răspuns:

Daca este stricat iti va da altul la schimb iar daca nu este iti va da bani dar decat o parte din ei.

| chioscuta explică (pentru stefan1998_5137):

Pai de ce imi da decat o parte din ei?

| swetty10 a răspuns:

Eu am avut aceiasi problema cu un laptop tot de la eMAG. m-am dus cu el si l-am returnat. am luat altul in schimb care era putin mai scump dar am mai platit bani pe langa. deci ar trebui sa iti dea altul in loc daca are acelasi pret.