| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa rezolv exercitii la fizica de pe net pentru cls a 6 a, se poate? este vreun site in care sunt exerciti cu transformari, si daca stiti sau daca s epoate is exercitii pentru testul initial repede va rog!

Răspuns Câştigător
| Crystynyk1 a răspuns:

Intra pe www.didactic.ro si gasesc acolo modele de teste pentru fizica. Bafta si sa iei nota mare

| MonyMoniq a răspuns (pentru Crystynyk1):

Mssss

| Crystynyk1 a răspuns (pentru MonyMoniq):

Kp.pentru asta-mi dai funditalaughingbig grin

7 răspunsuri:
| MonyMoniq a răspuns:

Si ce or fost acolo? ce contine? poate pentru mine e greu...vr exxx

| MonyMoniq a răspuns:

Eu vreau ex sa rezolv pentru ca maine dau test!(la fizica)

| DragosAlex1 a răspuns:

Eu l-am dat dar iti zic sa nu te strofoci pentru el tongue e usor in 30 min l-am facut dar a fost 3 pagini mari:X

| Myrunaa a răspuns:

Http://www.didactic.ro/......sele/teste

gasesti aici teste cate vrei :)
fundita? XD

| GuPo a răspuns:

Iti recomand conquiztador nu doar pentru fizica ci pentru toate cunostintele intrucat de baza cat si superioare varstei pentru o capacitate de a gandi mai superioara! happy