| ღNameღ a întrebat:

Vreau sa sterg toate site-urile care apar pe bara aia de sus unde scrii cu www, cand dau click apar toate site-urile pe care am umblat, pe ce dau ca sa le sterg, dau funda si voturi bune, va promit!

Răspuns Câştigător
| lucianman a răspuns:

Daca folosesti mozilla dai la unelte, curata istoricul recent -dao acolo si stergi tot iar daca folosesti alt browser care tot asa ceva le gat de stergere istoric

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Intrii la favorite si le stergi de acolo SAU click dreapta--> delete (daca nu merge asa) cauta un alt browser! (asta merge garantat)

| express11 a răspuns:

Incarca de pe google cccleaner.versiune mai veche.acolo iti sterge tot.

| maryellen91 a răspuns:

Apesi tasta delete (ti sageata de la mouse pe aia de vrei sa o stergi si apersi tasta delete)
baftahappy