| XxAndreeaXx a întrebat:

! Vreau sa stiu si eu cum se face un atestat. Vreau raspunsuri. :*

2 răspunsuri:
| fabyzor a răspuns:

In primul rand se face power point...pe prima pagina se scrie numele tau, a profesorului coordonator, scoala unde inveti(numele complet) si tema atestatului.in continuare pui continutul atestatului (cuprinsul, apoi continutul ca atare precedat de un fel de prezentare succinta a ceea ce va contine atestatul) la sfarsit pui bibliografie(scrisa in ordine alfabetica)+anexe(imagini in general)

| XxAndreeaXx explică:

Vreu si eu modele va rog