| Directioner99 a întrebat:

Vreau sa trimit niste contracte prin Fan Courier la cineva, plicul inscriptionat cu Fan Courier il am deja, insa nu stiu ce trebuie sa mai scriu pe el, trebuie sa lipesc eu o foaie cu destinatar expeditor? Am ales sa-mi preia curierul de acasa coletul.Nu ma mai duc eu la sediu.

5 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Da, trebuie să scrii adresele.
În stânga-sus expeditorul și în dreapta-jos destinatarul.

| Directioner99 explică (pentru adryang78):

Atat nu?

| adryang78 a răspuns (pentru Directioner99):

Da, atât. Dacă plătești tu livrarea, vei achita la curier în momentul ridicării coletului. Nu uita să ceri chitanța, constituie dovada plății.

| Directioner99 explică (pentru adryang78):

Merci mult, chiar nu aveam habar cum se trimite prin fan, am trimis numai prin posta pana acum

| adryang78 a răspuns (pentru Directioner99):

Cu multă plăcere, oricând.winking