| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa trimit un colet prin EMS(Posta-romana) in Nigeria si as vrea sa stiu daca pot primi banii cu ramburs de la persoana respetiva(vand un telefon)...astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Ai putea incerca sa gasesti pe aici un client, taman in Nigeria ti-ai gasit sa-l trimiti? Parerea mea este ca sansele sunt minime sa-ti primesti banii si chiar sunt minime sa primeasca si omul ala telefonul laughing Chiar daca el ar fi cinstiti si ti-ar trimite banii nu ai nici cea mai mica garantie ca telefonul nu "se pierde" pe drum, de nu-l primesti ncii el si nici tu nu-l mai ai. Sfatul meu ar fi sa nu trimiti prin posta nimic serios si valoros.

| kidzore a răspuns (pentru mixxjim):

Ok,mersi pentru raspuns...treaba e ca in Romania nu cumpara nimeni nimic...

1 răspuns: