| VladoiuDany a întrebat:

Vreau sa urmez o facultate la Bucuresti,dar nu stiu ce sa aleg,eu voi termina liceu cu profil mecanic,dar nu are legatura,si ma gandisem Universitatea Politehnica,dar vreau ceva care merita, si sa pot gasi loc de munca si bine platit dupa?!?!?!?

1 răspuns:
| Berr_Teddy_1994 a răspuns:

Pana termini liceul, fa un curs de frigotehnist si unul de slaba si medie tensiune electrica, o sa ai mare succes lucrand la intretinerea aerelor conditionate, e o meserie banoasa si curata eu asta iti recomand se cauta asa ceva si nu doar in Romania, cam peste tot in europa. Meseria e bratara de aur!