| Sebaseba33 a întrebat:

Vreau sa vad sinceritate! Câți dintre voi ați împins o ușă iar pe ea scria trage sau invers

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am patit-o de multe ori, cand ma grabeam laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In mod normal si dupa lege usile ar trebui sa se deschida spre exterior. In institutii si magazine mici usile se deschid spre interior (la noi ca la nimeni). Am alaturi un magazin de metalo-chimice care are usa spre exterior (corect!). Nu o data mi s-a intamplat sa imping de ea.

Bula
| Bula a răspuns:

Anual, de mai multe ori! happy

Si, culmea, n-au vrut sa se deschida!

Dar am avut si sa dau de usa inchisa - de sticla! Chiar inainte a fost curatit "bec", iar eu, in graba mare (?), nici n-am asteptat automatul s-o deschida...

| darrio2007 a răspuns:

Recunosc. Am facut asta.

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu. Din neatenitie mai fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezent, patis si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut asta de multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, pățesc aproape zilnic laughing)

| Nitroblast a răspuns:

Intotdeauna cand scrie pe usa ceva gen trage/impinge, fac pe dos. Intotdeauna. Ma intrebam daca sunt singurul...

| NoFeelings a răspuns:

Am stat chiar și (aprox) 2 minute in fata unor ușii de magazin, de mai multe ori, pentru că nu știam, practic, cum sa deschid sau să închid ușa respectiva.
E foarte nasol, dar după pur și simplu mor de râs. laughing

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Eu trag de fiecare usa pe care scrie impinge... cred ca e o chestie psihologica...

| KenNine a răspuns:

Am facut, si nu mi-rusine.Se mai intampla.

| Bandit288 a răspuns:

Poate tie ti s-a intamplat asta. Noi nu facem asa ceva, poate doar cativa thinking

| 44TheSinner44 a răspuns:

Ce *** intrebare mai e si asta? rolling on the floor))
Da, am facut asta.

| laleauaneagra46 a răspuns:

Si mie mi s-a intampat de multe ori. laughing Cel mai penibil este cand nu scrie nimic pe usa si tu nu stii cum se deschide usa. Mi s-a intamplat sa trag de usa si sa nu se deschida deoarece trebuia sa imping si am crezut ca e magazinul inchis. Dar cateva secunde mai tarziu vad pe cuneva iesind din magazin. Tot ce aveam in minte era: "Doamne, ce penibil! La ce s-or gandi cei din-nauntru cand m-au vazut ca nu stiu sa deschid usa!" laughing laughing laughing