| Cavani1999 a întrebat:

Vreau sa vând un telefon la amanet pentru ca am nevoie de bani urgent, xiaomi redmi note 7 e marca telefonului, am dat 900 de lei pe el, cati bani as primi dacă l-as vinde la amanet?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intre 200 si 300 lei, in functie de cum arata, in ce stare este.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Decît sa il vinzi la amanet vinde l pe olx, ăia de la amanet nu i ti dau banii inainte ci numai după ce se vinde telefonul, si acum toti cumpără mîncare de craciun, nu telefoane.

| Violleta2022 a răspuns:

Vreo 200 lei, in situatia in care nu este codat, pe nici o retea.
Ca de-i codat, nu-ti vor da nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana in 300 lei probabil

| anonimg a răspuns:

Daca s-ar castiga bine la amanet, toti oamenii si-ar duce lucrurile acolo si nu le-ar mai vinde pe net.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca arata bine si nu e zgariat iti da 350-400 de lei, am vazut nou la 650-700 de ron pe net.

Răspuns utilizator avertizat