| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vizitez orașul Târgoviște.
Cat fac de la gara pana in centru?(ma refer la zona in care se afla Parcul, Gradina zoologică si Turnul Chindiei)
Vreau raspunsuri de la locuitorii orașului.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Data viitoare poate inveti sa faci asta singur:

https://www.google.ro/maps

| Devil21 a răspuns (pentru johnnny123):

Felicitări!
Alt răspund nefolositor/inutil!

| johnnny123 a răspuns (pentru Devil21):

Poti sa-mi explici si de ce este nefolositor?

Pe google maps am gasit in 20 de secunde raspunsul la intrebarea ta, fara sa fiu din Targoviste. Diferenta este ca eu am fost dispus sa-mi sacrific 20 de secunde din viata pentru asta.

Deci problema ta nu este ca raspunsul meu este nefolositor, ci ca esti mult prea lenes sa inveti sa folosesti o unealta extrem de folositoare.

Felicitari si tie! Vei ajunge departe cu atitudinea asta

| svenhassel13 a răspuns:

Putin