| Lavynya_7372 a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de jocuri online...happy

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Ai mai multe pe www.miniclip.ro, www.stardoll.com, daca ai cont pe facebook ai acolo destule (Cafe World, Mall World, What a stupid pigeon, Frontier Ville), la fel si pe hi5 (Barn Buddy, Jumper etc.)
distractie placuta! :*

14 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Jocuri cu masini, impuscaturi, horror, actiune:
Jocuri Termiante!

1. Revolt. - cu masinutze mici telichidate. curse.

2. Air Strike 3D 1 si 2 - cu un elicopter omori armata inamica.

3. SerioS Sam 1 - cu impuscaturi monstri si etc.

4. Acros America / Metal of Pedal - cu tiruri.

5. Halo 1 - cu extrateresti te da pe o nava si tragi in iei. si mai multe.

6. Need For Speed 1 and 2 - curse cu masini tunate. etc etc.

7. Master Rallye - curse cu masini de teren :D

8. Wollfenstine - de strategie cred. tot cum impuscaturi

9. Harry Potter 1 and 2 - cred ca sti.

10. Star Wars - Battle for Naboo - cu nave spatiale :X ador jocu

11. Track Mania - cu timp... masinutze sa obti un timp bun.

12. Warcraft 3 - cu monstri. strategie.

13. Metin 2 - aventura ( este online )

14. 4Story - tot aventura ( tot online ) e ca metinu.

15. Ogame - joc de strategie e pe browser.( online)

16. Ikariam - Joc de strategie aventura tot pe browser ( online )

17. Counter Strike 1. 6 - impuscaturi si online si cu botzi.

18. Max Payne - tot cu impuscaturi

19. NFS MOST WATED - tot curse cu masini tunate.

20. Mu online - joc online gen metin 2. dar e mai talent :X exemplu de servar ( www.linkmania.ro )

21. Barn Buddy - joc pe hi5 cu ferma.

22. John Deer - joc cu tractoare uzi. pnm mai multe.

Sper sa te ajute tot ce am scris eu paci :) astea toate le-am jucat si ti le recomand;))

Uite si u sait cu jocuri de pe net : www.y8.com sau www.y3.com

| ZâmβέŤ a răspuns:

Http://www.ejocuri.ro/ Sau alt site de jocuri...
Fundita?

| YepIsSuspended a răspuns:

Http://nazdravani.net/ Intra aici, ai ce alege...

Dress up
Make up
Decoration
cars
Aventura
logica
strategie
:D

| Andreeaツ a răspuns:

Pe hi5.: Burn buddy, Airport. Farmerana. Metin

| Däny_Ðark_1997 a răspuns (pentru Andreeaツ):

Faii. Metin2 Pe Hi5? Proasta mai esti happy O zi proasta si sa te ia dracu

| Izz a răspuns:

Barman, civiballs, demolition city 2, 3, roller coaster rush, bash the computer, high dive hero, profesor purse, hotcorn 2, petz fashion, animals in the city 1, 2, fashion designer world tour, jane's hotel 1, 2, 3, hapland1, 2, 3, hopper 3, romance maker, love chef...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! vezi pe acest site aici http://www.panalu.net/search/label/JOCURI toate sunt gratuite si am vazut ca te intereseaza si editare poze, exploreaza pe site gasesti tot ce vrei totul gratuit si fara virusi

| ankutzik1475 a răspuns:

Farmerama; zoomumba...

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a răspuns:

Www.travian.ro; www.triburile.ro, counter-strike, fifa11, nfs world, metin2 etc.

| sorinica a răspuns:

Mai eu zic ca acest sait este foarte tare serios; www.friv.com