| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o informatie. Daca imi fac pe Google Email, sa primesc emailurile acolo, mi se sterge yahoo mail? Trebuie sa aleg doar una dintre ele sau imi raman amandoua? Vreau sa stiu inainte sa imi fac. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BrokenAngel_2369 a răspuns:

Nu,nu ți se șterge.

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt 2 sisteme independente și cei de la Gmail - Google Email-nu trebuie să știe că tu lucrezi și cu cei de la Yahoo!

| FRE3wILL a răspuns:

Sunt separate,n`au nicio treaba,poti pastra contul de yahoo,hotmail,etc,pur si simplu la google, vei avea un mail cum vrei tu, cu termiantia. Gmail. De ex,"ionescu@gmail.ro/com" sunt separate si din cate se pare e mai sigur Gmailul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, pentru raspunsuri.

| Roxy_3314 a răspuns:

Nu se sterge nimic. poti sa-ti faci linistita

| iojavlad a răspuns:

Nu ti se sterge contul de yahoo mailurile le vei prii depinde de tine daca iti faci conturile cu g mail sau cu yahoo mail