| SamSon a întrebat:

Vreau si eu regulamentul care se aplica in cadrul armatei la sub ofiteri si ofiteri.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Subofiteri" se scrie impreunat. Care regulament il vrei ca sunt o gramada? La ce te referi?

| SamSon explică (pentru Salontanul):

Doresc regulamentul de ordine, conditiile pe care trebuie sa le indeplinesti pentru. a devenii subofiter/ofiter etc.

| Salontanul a răspuns (pentru SamSon):

Regulamentele ti-a dat linkul mai sus. Pentru conditii de intrare in armata, uite aici: http://www.e-scoala.ro/psihologie/militarul_profesionist.html

| SamSon explică (pentru Salontanul):

Mersi