| CosminGFX5 a întrebat:

Vreau si eu sa imi creez un forum pentru o comunitate imi puteti va rog sa imi da-ti un site bun?

Va multumesc. Dau si funde.

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

1. Cumpara un domeniu (costa in jur de 35 de euro, pentru 5 ani, inclusiv gazduirea).
2. Cere celor de la firma care iti asigura hosting-ul sa-ti instaleze (daca nu este inclus in pachetul de baza) phpBB.
3. Configureaza phpBB in functie de necesitatile tale (gasesti sute de tutoriale pentru configurare).

| BogdanAlexandru1 a răspuns:

Ai incercat discord dar e un pic mai complicat cu boti cu din astea

| CosminGFX5 explică (pentru BogdanAlexandru1):

Man eu vreau forum discord am deja ma pricep la alea... eu vreau un sit pentru un forum cu bani daca se poate nu vreau free ca iau teapa