| cristi_1959 a întrebat:

Vreau si eu sa instalez un soft cu gps pe un nokia e63 si as vrea sa stiu care ar fi mai bun garmin sau igo si as dori si un forum cu pasii instalarii.

1 răspuns:
| Liviu222 a răspuns:

Garminu e cel mai bun. Dar nu cred ca poti sa il instalezi pe E63. Nokia E63 nu are receptor GPS deci o sa poti vedea doar hartile, nu si pozitia ta. Totusi incearca sa il instalezi. Downloadeaza kitul de garmin si baga-l pe telefon. Si din telefon il instalezi normal ca orice alta aplicatie.