| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu teme pentru windows xp, temele de genu vista sau win 7 da sa mearaga ca am primit la alta intrebare si nu mergeau aplicate sau cu ce sa le aplic, ma ajutati pe mess? dau funda mersi mult

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

întrebare: dacă tot îţi place aşa ult interfaţa de la Windows Vista şi 7 de ce nu îţi instalezi Vista sau 7? Se merită şi nu cere resurse multe(vorbesc de 7). Nu are rost să îţi downloadezi teme, fiindcă unele(majoritatea) au viruşi sau alte infiltraţii-spioni(spyware) şi nu e deloc plăcut când trebuie să refaci windows-ul din cauza unui câcăiţă din ăla.
winking

4 răspunsuri:
| iuddavali a răspuns:

Uite aici ai multe teme

http://stirist.com/teme-windows-7-pentru-xp/
http://stirist.com/cele-mai-bune-si-frumoase-teme-pentru-windows-xp/

click dreapta pe desktop > properties > themes > lista cu teme > browse > selectezi tema pe care ai descarcat-o

| Vanyum a răspuns:

Incearca sa iti descarci Syle XP male, ai acolo peste 20 de teme destul de interesante il gasesti foarte usor pe google, finbu, yahoo sau oricare alt motor ce cautare, spor!

| alejbieber a răspuns:

Baa am vz si eu tema dar cum draq o descarc?straight facelaughing