| Danutz_2579 a întrebat:

Vreau si eu un driver video (placa video download) ca nu stiu de care imi trebuie. Am procesor : Pentium(R) dual-core CPU E5200 @2.50GHz 2.49GHz Radeon!

Răspuns Câştigător
| AragorN88 a răspuns:

Din ce inteleg eu acolo ai placa video redeon. Te duci aici: http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx Dai la Download acolo si urma il pornesti, o sa iti downloadeze driverul, pe urma o sa trebuiasca sa-l instalezi, dai si tu next, alegi pe acolo Express install sau ceva genu. Sa dai restart dupa aia.