| cr1571n3l a întrebat:

Vreau un hack pentru Platforma de jocuri : OnLive sa tina mai mult trial mode in jocuri, tine doar 30 min, am gasit runasdate dar nu merge metoda, se poate face ceva? mersi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti interesat in continuare, contacteaza-ma pe mess la turku_quality. Garantez functionarea jocului full!

| BIack a răspuns (pentru anonim_4396):

Sall mai stii sa faci sa functioneze jocurile full? adauga-ma skype radu.rares6

| ZDI2000 a răspuns:

Oricum mai e o metoda prin care poti sparge parola de la un cont oarecare din onlive