| DouaPuncteIcsDe a întrebat:

Vreau un program cu care pot filma ce lucrez in pc...gen cu camera video (scuzati cacofonia). Cum lucreaza cei care fac tutoriale, un program din acela vreau si eu. Multumesc

Răspuns Câştigător
| crystyn3lmp3 a răspuns:

Camtasia studio,i-l am si eu si e foarte util,poti inregistra ceea ce lucrezi u pe pc (fileaza desktopul), poti registra de pe net clipuri sau poti crea si edita clipuri, e usor de folosit si e free http://camtasia-studio.en.softonic.com/

1 răspuns:
| roxanna2000 a răspuns:

Nu merge daca nu ai camera web happy.