| DariusItachi a întrebat:

Vreo idee cum fixez eroarea asta? https://imgur.com/a/1Ie4zOV

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o eroare de server. Nu ai tu ce face.

| mihai69 a răspuns:

Mai întâi, verifică dacă s@itul căutat e căzut pentru toată lumea (deci chiar nu ai cum să intri pe el), sau doar pentru tine:
https://downforeveryoneorjustme.com/
Apoi încearcă să dai refresh de mai multe ori. Și eventual golește și tot ce ai în browser: cookies, istoric, cache etc.
Dacă tot nu merge... aia e, nu ai ce face altceva.

| PainTech a răspuns:

Tu nu ai cum să repari. E de la cei cu serverul.

Eventual daca cunoști persoana care are site-ul său ai ceva date de contact îi poți da un mesaj să ii zici despre asta.

Mai mult de atât nu ai ce sa faci. Încearcă să vizitezi site-ul mai târziu.

| zilog a răspuns:

Nu poti sa ii faci nimic
am analizat situatia
mi-am dat seama ca server-ul nu este al tau asa ca daca nu este server-ul tau
chiar nu ai ce sa ii faci pentru ca acel fisier nu mai exista

| Irinelp a răspuns:

Sunt mai multe motive pentru care apare această eroare, 1 site-ul este accesat de prea multe persoane în același timp, 2 nu a fost scris cum trebuie, 3 acel site a fost blocat pentru inegalități, poti încerca să încerci să verifici dacă a fost scris cum trebuie și dacă este cazul încearcă să încarci din nou pagina acelui site, dacă nu merge mai așteaptă și tu 15 minute și mai încearcă din nou.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Nu ține de tine, cel mult dai refresh și speri că merge de data asta.