| MrFunky2 a întrebat:

Vreun site de pe care sa adun puncte si sa primesc bani pe paypal?

Răspuns Câştigător
| mihaikatona a răspuns:

Sunt tot felul de site-uri fantoma care "cica" iti dau bani pe paypal. Dar vei fii dezamagit ca de fapt nu vei primi nimic.

Desigur mai sunt si alte site-uri care iti dau un cod si trebuie sa il trimiti la mai multe persoane ca sa primesti un anumit procentaj din castig. Din nou, nu merita sa primesti 0, 02 la un prieten. A da si bafta sa strangi idioti care sa dea click pe site-ul respectiv pentru tine! laughing

1 răspuns: