| Kikoo a întrebat:

WiFi-ul merge foarte bine pe telefon, dar groaznic pe laptop. Care ar fi cauza? Ce as putea sa incerc ca sa repar?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Foloseste cablu

| RAY a răspuns:

Cumperi un usb wifi si gata https://www.emag.ro/......E08R2BBBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa deconectezi tot de la internet, mai putin laptop-ul si vezi. Daca nu, repari laptop-ul.

| NaCIz28 a răspuns:

Pe laptop sau pe PC at trebui sa iti legi in fir de wifi, pentru ca pe laptop WIFI-ul merge mai greu asa mi se intampla si mie, sper ca te-am ajutat cu ceva (FUNDA?)

| Laurentiuu123 a răspuns:

Probabil e din cauza antenei de Wi-Fi din laptop. Cauta pe net daca nu sti ce e. Poti merge la un mecanic si ti-o poate schimba