| misuh2710 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un film cu fantome sau demoni, sa nu fie foarte vechi. ( din 2006 pana in 2013) big grin
Sau o comedie mai noua 2013 2012 sau 2011 care ati vazut-o si merita.
Nu vreau filme horror, doar cu fantome si demoni, zgomote din astea etc gen paranormal activity. funda

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Paii.daca vrei poti incerca sa privesti One missed call si asta The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia ( 2013 ) dar e horror. Daca vrei gen paranormal...stiu ca era unu Paranormal 1, 2..etc. big grin

3 răspunsuri:
| Emrys0 a răspuns:

Îți recomand Witch Season (Sezonul vrăjitoarelor). Poți de asemenea să te uiți săptămânal pe www.lumeaparanormalului.ro căci există pe pagina principală o recomandare de film. Pe forumul lumeaparanormalului.ro poți găsi de asemenea mult mai multe recomandări.

| Ţuţ_Ionut_1997 a răspuns:

Am vazut o comedie super tare: American Reunion! merita...filme de groaza.nu prea ma uit

| bumbum01 a răspuns:

Nightmare on elm street, insidious, ghost hunters, freddy vs janson...