| SexyBlue a întrebat:

1)Buna, email-ul cu, care trebuie sa te loghezi pe facebook este yahoo? mai exista si alte feluri de email? sau doar yahoo? cu care ne putem loga pe facebook? e adevarat ca te poti loga si cu numarul de telefon? 2) Am un cont de facebook pe care nu am mai intrat de mult timp si cand am vrut intru pe el ca sa il sterg ca voiam sa-mi fac alt cont scria : Account disablet, adica cont dezactivat... Ce pot face sa-l sterg sau sa se stearga singur? Dau funda

1 răspuns:
| Roby_RoBby_1997 a răspuns:

Daca e account disabled, e gata sters!
Si da, te poti loga si cu numarul de telefon si exista mai multe "emailuri" de exemplu hotmail...