| Mihai1000 a întrebat:

1)Ce ar putea sa-si puna o fata pe Instagram la biografie? (Si cu emoji va rog)
2) Ati vazut la albertnbn cum are acolo pe Instagram la biografie scris artist cu gri? Cum a scris aia? Dau funda!

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Omule, ai o viata de trait si tu nu mai poti de biografie si un text oricum inutil? … Si-apoi ne-ntrebam cine-s scalvii platformelor de pseudo-socializare de inca le tin in viata... ca reflectam la noi si tot in noi nu-l gasim pe respectivul, "deci cine sa fie?"