| xLaLaX a întrebat:

1)De ce nu merge sa instalez yahoo' mess'straight face.bun.deci pot sa-l descarc si pe urma cand dau open sa-l instalez imi apare ceva de gen' "error launch instaler".( sau cum scria acolo). cred ca l-am sters si descarcat de 4 ori straight face. si tot nu merge.nici prima data n-o mers si mi-am pus wind nou'. si intr-adevar pc'ul merge foarte greu straight face(se blocheaza). asa si 2) laughing. nu merge sa descarc wow'. adica l'am descarcat si cand il deschid mai apare o chestie ca trebuie sa mai instalez ceva.si cand dau click imi apare o pagina straight face![funda + voot' oh go on ]!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici rezolvarea ta http://www.softipblog.com/error-launching-installer.php
Bafta!