| Kryskov a întrebat:

1)Mi s-a intamplat ceva la Sony vegas 11 de la o vreme cand dau pe Render (dupe ce aleg un template personalizat de mine si dupa ce trece timpul) melodia care este pusa in audio track nu se mai
aude adica ruleaza videoclipul fara melodie.
Vreo rezolvare?

2) Daca inregistrez un joc cu bandicam (cu sunet) acel videoclip cand este pornit de pe desktop are sunetul dar cand este pus in Sony vegas ruleaza doar videoclipul.
Vreo rezolvare?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai programele sunt cumparate? Este normal ca programele piratate sa intampine buguri.