| darius19 a întrebat:

93.119.26.201:7777 server samp gta san andreas

2 răspunsuri:
| ForTeamC a răspuns:

Salut! ForTeam.Ro este o comunitate de gaming si vreau sa va dati cu parerea despre acest server de Sa:Mp RPG :

HostName: || ForTeam RPG || Romania [0.3d] ||

Address: rpg.forteam.ro:7777

Players: 34 / 70

Ping: 20

Mode: FTRP 0.3d||[RO]

Map: RomaniaLife!

Avem 19 factiuni!

Partea legala : PD,NG,FBI au flashbanguri,nightvision, electrosoc in dotare, avem puncte de suspendare pentru permisul de conducere.GM are sistem de terorism,viol de spart magazine,banci,de invatat de la librarii limbi pentru fiecare mafie(inveti spaniola pentru a intra in Los Fiore de exemplu si obtii diploma). Spalatorii de haine ( hainele de pe tine se murdaresc si trebuie sa mergi sa le speli,masina poate fi spalata, garaje personale + case+masini... Avem sonerie la case, sistem de droguri diferit.

Te asteptam si pe tine pe RPG.FORTEAM.RO! Inca mai cautam lideri cu experienta! Dam lvl 3 + 100k de la inceput inca 2 saptamani, dupa care nu mai dam deloc!

RPG.FORTEAM.RO // www.forteam.ro/forum