| Loove_6052 a întrebat:

A aparut partea a doua din bullet Storm sau stiti cand sau daca va aparea?

Răspuns Câştigător
| xXMaximAlcoolxX a răspuns:

Nu știm fundabatting eyelashes?rolling on the floor

2 răspunsuri:
| xXMaximAlcoolxX a răspuns:

Deşi Electronic Arts a anunţat că pe 25 ianuarie va fi lansată o versiune demo pentru first-person shooter-ul Bulletstorm, dezvoltat de studiourile poloneze People Can Fly, un reprezentant Epic Games a dezvăluit că aceasta nu va fi disponibilă şi pentru PC, fără a oferi însă un motiv pentru decizia luată. Deci eu am citit asta. =)). http://computergames.ro/......ru-pc.html deci chiar nu stiu ce-i jocu` ala.:D.=))

| xXMaximAlcoolxX a răspuns:

Păi ori dau răspunsu corect ori nu-l mai dau? rolling on the floor raised eyebrows?
Ms. puppy dog eyes. laughing.