| Diana006 a întrebat:

A cumparat cineva puncte de actiune de la Sweet Flirt? Sunt de incredere? Sa cumpar?

1 răspuns:
| ℓαυrıtα a răspuns:

Mai eu am cumparat prin telefon si pot spune ca sunt de incredere...dar nu ti-as recomanda fiindca le strici foarte repede intri intr-o camera si e foarte posibil sa nu fie nimeni si tot asa de cateva ori...decat sa strici banii si sa le folosesti aiurea fara sa vrei mai bine nu, daca doresti neaparat iti poti cumpara dar nu iti recomand.
Ma poti adauga-ma la prietene daca doresti : Risa01

Ja nee (✿◠‿◠)