| Pătrunjăl a întrebat:

A descarcat cineva jocuri de pe softonic? Nu au virusi?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Chiar azi am descarcat Gta Vice City de pe softonic, nu sunt virusi deloc te asigur de asta.

4 răspunsuri:
| RazvanBaranguta a răspuns:

Am descarcat multe jocuri de pe site-ul softonic si te asigur ca nu au virusi.

| vadic9901 a răspuns:

Am descarcat de acolo jocuri, nu au virusi dar din pacate sunt versiunea demo...

| Pătrunjăl explică:

Multumesc big grin

| Mihnea13345 a răspuns:

Salut! Eu nu recomand Softonic! Am descarcat odata ceva de pe el si am avut un virus. Nu recomand. Eu se obicei prefer mediafire. Sper ca te-am ajutat