| Decebalul a întrebat:

A mai luat cineva jocul Call of Duty Modern Warfare 3 de pe File*ist? Eu l-am luat,l-am instalat corect dar cand intru in el si incep prima misiune ma scoate din joc si apare o eroare legata de directx, si am instalat directix-ul din folderul jocului. A mai patin cineva asta? Cum pot sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| Weyland a răspuns:

Din păcate, nu te pot ajuta mai mult dacă nu ştiu mai multe despre eroare. Reinstalează ultima versiune de DirectX de aici:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

şi încearcă din nou.

Ce placă video ai?

3 răspunsuri:
| Weyland a răspuns:

DirectX-ul nu se instalează în folderul jocului. Nu îl poţi instala îl altă parte decât unde trebuie el să-şi răsfire DLL-urile, controalele şi aşa mai departe.

Ce eroare primeşti mai exact?

| Decebalul explică (pentru Weyland):

Nu mai stiu exact, era ceva care zicea ca trebuie instalat DirectX.Si nu am instalat DirectX-ul ÎN folderul jocului, am instalat DirectX-ul DIN folderul jocului. De fiecae data cand incep prima misiune imi da eroarea.

| Decebalul explică (pentru Weyland):

Si nu mai stiu exact pentru ca am dezinstalat jocul!

| Weyland a răspuns (pentru Decebalul):

Din păcate, nu te pot ajuta mai mult dacă nu ştiu mai multe despre eroare. Reinstalează ultima versiune de DirectX de aici:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

şi încearcă din nou.

Ce placă video ai?