| SpartaN1 a întrebat:

Aceasta intrebare este despre serverul meu de cs:
Stiti ca la fiecare server sunt mai multe tipuri de admin.Adica ma refer la owner co-owner amiral maresal general colonel maior v. i. p. si slot.Cum fac sa am si eu la serverul meu asa? Eu am owner zei moderator inca una si slot.

3 răspunsuri:
| SpartaN1 explică:

De aici am si facut serverul dar daca se poate sa imi dati direct, nu sa caut eu ca nu stiu.Eu dau funda doar daca imi dai linkul direct sa vad

| SoRiNaQo a răspuns (pentru MaryRocK):

Acelasi lucru iti dau si eu...Http://www.tutorialecstrike.com/ daca stii unde sa te uiti reusesti;) Bafta!