| TurboBoost a întrebat:

" Aceasta pagina a devenit inactiva, Puteti astepta ca aceasta sa devina activa " - eroare Google Chrome
Imi apare aceasta eroare cand dau click pe un link din messenger de exemplu. Dar daca Google Chrome este pornit inainte, merge perfect.

3 răspunsuri:
| vasile888 a răspuns:

Salut prietene, am si eu aceasta problema, " Aceasta pagina a devenit inactiva, Puteti astepta ca aceasta sa devina activa " - eroare Google Chrome vrau sa stiu daca ai mai aflat cum sa repari, eu nu pot deloc sa accesez pagina, terog ajuta-ma daca stii mersi

| nelsan72 a răspuns:

Mda,se pare că și mie imi apare asta folosind Google Chrome dar pe pagina de Facebook, nu am istoricul încărcat, e suprasolicitare? De ce?

| redxlr a răspuns:

Intra la setare dai la delete cache si o sa iti mearga daca nu stii unde sunt setarile trimite-mi mesaj si o sa-ti raspund sunt in bara de sus in dreapta