| Lebada_Andrei_2000 a întrebat:

Acest site este scam am loat gta5 si nu mi-a dat decat un cod GHF25-FV3F5-HJRF4-FEGT3-H81GK
stie cineva ce trebuie sa fac cu el?

2 răspunsuri:
| Dddsasul a răspuns:

Unu nu ai scris site-ul, doi nu posta chei de genul pe site-uri publice (cel mai probabil cineva deja ti l-a folosit, trei cel mai probabil e o cheie de steam dar cum am zis pentru ca l-ai postat aici mai mult ca sigur ca cineva ti-a folosit codul. Incearca repede sa intri pe steam sa vezi daca merge.

| Gonrax a răspuns (pentru Dddsasul):

Am o mare impresie ca intrebarea e pusa la misto, nu stiu de ce, si codul nici nu merge