| userul7200 a întrebat:

Acesta este canalul meu de YouTube (structurat in engleza): https://www.youtube.com/channel/UCPDxGiJM2nvTD_VvaApFzxw va rog sa imi spuneti ce parere aveti, si eventual facem un subscribe pentru subscribe...Toate cele bune

1 răspuns:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ideea nu este rea, dar in opinia mea, astfel de videoclipuri trebuie prezentate cu voce si cat mai dinamic si amuzant. Bine, asta depinde si de cum vrei tu sa fie canalul; cum il vezi. Dar pe mine asta m-ar face sa ma abonez la el. Canalul este inca la inceput si important este sa nu te plictisesti de el. Continua ceea ce faci.