| Alin_4678 a întrebat:

Acu dupa ce am reinstalat windows 7 ssi am luat second life cand il pornesc apare eroarea ca video cards driver nu sunt bune care sunt cele mai noi pentru windows 7 dau fundita si restul vot happy si graphics drier de asemenea happy

4 răspunsuri:
| sOg a răspuns:

Alin, Vad ca-ti cam place sa iti bati joc de noi. In primul` rand a)uitate la cerinte si dupa scrii pe TPU b)uitate ce windows are nevoie c)daca este din anul 2000-20008 Nu merge pe windows 7 Multumesc.

| sOg a răspuns:

Te-am intrebat si repet, copilule, din ce an este second life? daca este din 2008 desigur ca nu merge, GANDESTE!

| Alin_4678 explică (pentru sOg):

Ce dracu esti asa fustrat boule ca e cam prin 2002 drk si inainte imi mergea

| Alin_4678 explică:

Lasa cerintele zi care sunt cele mai noi?