| ANDREI_6610 a întrebat:

Acum ceva timp imi mergea perfect Need for Speed Hot Pursuit, dar de ceva vreme are lag. Aveam 2gb ram si mi-am mai pus inca 2gb si la fel imi merge. Ce sa fac ca sa imi mearga ca inainte?

Apropo, cam asa arata calculatorul meu:
Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.6 GHz
Installed memory (RAM): 4, 00GB (3. 19GB usable)
System type: 32-bit Operating System
HDD: 350GB

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, faza e:
1.palca de baza(schimbo)pentru ca deja e folosita de ceva timp
2.baga window 7 ultimate sau 8
3.verifica mereu daca jocu ala car eil iei are virusi (lasa antivirus foarte bun deschis mereu)
4.cheama un profesionist (pentru a te ajuta)
5.Mai curatal din cand in cand(din luna in luna)
Funda pls

| ANDREI_6610 explică (pentru anonim_4396):

Am Windows 7, jocul nu are virusi, am Bitdefender cumparat si il curat saptamanal!

| CrissRules a răspuns:

Ori ai probleme cu placa video(defecta) ori trebuie sa schimbi windows(asta daca il ai fara licenta si ti-a expirat), funda?

| ANDREI_6610 explică (pentru CrissRules):

Windows-ul e cu licenta, dar placa mea video e Geforce G100...stiu ca ii foarte slaba