| cotzamatei a întrebat:

Acum mult timp am jucat un joc cu urmatoarele detalii:Incepeai intr-o masina gen buggy cu o arma deasupra intr-o lume apocaliptica in care inaintai si te luptai cu altii.Iti puteai schimba masina cu camioane masini 6x6 si armele puteau fi lasere si aruncatoare de rachete si aveai maxim 6 locuri pentru arme.La un moment dat ajungeai intr o padure in care trebuia sa distrugi nu stiu ce lucruri pe acolo si te bateai cu bossi.
Daca stiti jocul....nu ezitati sa scrieti sau sa dati exemple.Multumesc

1 răspuns:
| Sufletzelll a răspuns:

Hard Truck Apocalypse