| Mariu0699 a întrebat:

Acum un an, mi-am cumparat tastatura si mouse pentru laptop. Cu tastatura nu am nicio problema dar, de acum aproximativ 2 luni, mouse-ul se descarca foarte rapid. Adica aseara mi-am pus bateriile noi iar azi dimineata mouse-ul nu mai functiona ca s-au consumat bateriile. Ok ca erau si baterii mai slabe dar asa am patit si cu baterii mai tari.
Se poate rezolva problema? Daca nu, imi puteti spune un mouse bun dar sa nu fie nici prea costos

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Eu unul prefer mouse-urile cu fir.

Vrei de gaming? în caz că vrei de gaming du-te pe Media Galaxy şi bifează "Steel Series", "Razer" şi "Logitech". sunt cam cele mai bune, sau poţi încerca şi HyperX. acum depinde şi ce jocuri joci. pentru shootere ştiu că HyperX-urile sunt OP, mi-a zis un coleg care a fost cu mine în liceu. are şi căşti şi mouse de la firma lor, ceva scump, pe la 300 lei mouse-ul.

Nu ştiu dacă se poate repara ăsta actual, n-am avut niciodată Mouse fără fir şi nu ştiu cum stă treaba la ele.

A să nu uit, dacă tot iei un mouse din cele de mai sus, să-ţi iei şi un pad, se simte diferenţa într-un shooter, crede-mă.