| casher a întrebat:

Ajutati-ma, prietenul meu e disperat dupa: Counter, Facebook, Gta, Minecraft si alte jocuri si el n-are calculator si vine la mine si ma enerveaza ca vrea numai jocuri! Va rog ziceti o cale sa numai imi ceara asta! Dau fundita

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Spune-i: imi pare rau dar nu mai poti veni la mine. Conversatia ar mai putea contine "Cine te crezi tu sa vi si sa-mi consumi curentul cand ai tu chef". Daca e genul batausului cere ajutorul parintilor.

| casher explică (pentru Zangetsu):

Dar... daca ii zic imi pare rau dar numa poti veni la mine, o sa-mi zica DEcE? si eu ce-i zic?

| casher explică:

Nu glumesc