| NoInteres a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog mumos. funda!
In imvu ce fel se mai fac creditele. in afara de cele cu eanr credits si cu cele cu cumparat... plss. help big grin

Răspuns Câştigător
| pisicuta2884 a răspuns:

Imi pare rau, Aurora, dar nu se poate. Si eu am incercat si mi-am intrebat toti prietenii, chiar si cei de pe IMVU. La inceput iti da un buget pentru imbracaminte, iar apoi tot ce trebuie sa faci este sa mergi in chat room Noua, fetele, ne place sa schibam des outfit-ul, dar nu se poate.Am cautat si pe internet, dar nu...totusi am 2 solutii:
1.Iti faci mai multe conturi si iti trimiti banii de pe ele pe contul principal.
2. Iti rogi prietenii de pe Imvu sa iti trimita bani, in special baieti, pentru ca ei nu se prea preocupa de cum aratawinking
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes Funda?