| Gicu123123 a întrebat:

Ajutați-mă va rog, am FIFA 21 de pe Origin de 2 luni și am reinstalat windowsul și acum când vreau sa intru în fifa îmi deschide originul dau play și din origin și dispare o secunda și apare iarăși. Am încercat și off-line sa întru, am dat uninstal la fifa și la origin de vreo 2, 3 ori și tot nu merge, spuneți-mi va rog ce sa fac.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș putea să te ajut. însă doar prin TeamViewer.

| Gicu123123 explică (pentru anonim_4396):

Nu poți sa mi zici aici sau pe apel dacă nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gicu123123):

Te-aș ameți. ar fi mult prea greu. Nu cunosc o metodă anumită. eu pe parcurs îmi dau seama.