| SchiZz20CMrecords a întrebat:

AJUTOOOOR!

ieri am incercat sa intru pe idul meu de mess si dintr-o data imi apare asta : We can`t sing you in to Yahoo Messenger

There might be a problem with your Internet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.

Si cand dau la forgot your password imi da o intrebare la care numai stiu raspunsul si mi-a fost blocat id ul 12 ore si acum cand am reincercat inca este blocat.

ce pot sa fac!?

FUNDA

1 răspuns:
| brad000 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa verifici conexiunea la internet sau este altcineva logat pe contul tau. Sper ca te-am ajutat.