| Andreiii19 a întrebat:

AJUTOR!
Am cumparat pe steam NFS Hot Pursuit, dupa ce l-am instalat am deschis jocul se facea ecranul negru sta 1-2 secunde si ma da afara din joc straight face
Am cautat pe steam rezolvare la problema dar imi dadeau doar cerintele de sistem pe care le indeplinesc...

2 răspunsuri:
| Jurasim a răspuns:

Pai asta s-ar putea să fie si problema.Indeplinesti cerintele minime de sistem pentru a rula jocul? S-ar putea sa fie din cauza driveri-lor.

| Andreiii19 explică (pentru Jurasim):

Indeplinesc toate cerintele jocului. In general joc Counter Strike Global Offensive care are cerinte mai mari ca NFS Hot Pursuit