| qFaby a întrebat:

Ajutor, am un monitor de 1024x768 si de curiozitate ma jucam cu rezolutia pe CS:GO, dar am dat una prea mare si acum cand intru se vede imagine neagra si nu pot face nimic, l-am reinstalat, dar degeaba
PS: il am cumparat.

2 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Da-i rezolutia mai mica, fiindca tu ai o placa cu memorie mai mica de 1 gb

| KlibrDM a răspuns:

Daca il ai cumparat, pe steam, da click dreapta pe el -> Properties -> Set launch options -> Scrie -w 1024 in casuta care apare -> OK -> Close -> Cand il pornesti ar trebui sa fie fortat la 1024x768.