| AttilaDornIsPower a întrebat:

AJUTOR! Am un virus numit "Ads by gsave" sau ceva de genul...l-am dezinstalat de pe control panel si toate cele ce mai trebuie, dar online inca imi mai apare....nu stiu de la ce este sau cum s-a descarcat. Dar mentionez ca ieri am convertit un video de pe youtube si din greseala am dat sa descarc fisierul video nu audio si mi s-au deschis mai multe chestii de descarcat dupa terminarea download-arii, iar astazi apare aceasta problema. Ma puteti ajuta? Antivirusul meu nu a gasit nicio problema in laptop, dar online inca mai exista. HELP va rog sad

Răspuns Câştigător
| Andrey1346 a răspuns:

Descarcati al browser sau daca nu merge asa descarcati un antivirus pentru internet ca de exemplu: avg internet security.

2 răspunsuri:
| Anihilatoarea a răspuns:

Cum adica inca il mai ai online? Esti redirectionat la alta pagina de start cand pornesti browserul?

| AttilaDornIsPower explică (pentru Anihilatoarea):

Nu...dar inca apar reclame de la virusul asta....si cand dau click-uri(de exemplu cand trebuie sa imi scriu parola la un joc) uneori ma redirectioneaza spre alta pagina si se deschide una noua