| Butoiu_Sorin_1968 a întrebat:

Ajutor! De cateva zile, mi s-a facut o actualizare pentru Windows 10! Cand s-a terminat actualizarea, am vrut sa intru pe Minecraft! Cand am intrat,a aparut scrisul Minecraft, iar dupa aceea a disparut si nu a mai aparut launcher-ul! Am incercat sa restartez laptopul, sa reinstalez jocul, dar e aceeasi problema! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Robert2580 a răspuns:

Windows 10 are un antivirus destul de bun si cred ca ti-a sters minecraftul deoare ce la considerat virus, incearca sa redescarci jocul poate asa merge!

2 răspunsuri:
| Birceanu_Eduard_1998 a răspuns:

Http://www.oracle.com/......80261.html intra pe siteu asta si cand intru dai in jos si vezi Java SE Runtime Environment 7u79 si bifezi accept termen and conditions dupa dai pe scrisul ala Windows x64 41.75 MB jre-7u79-windows-x64.tar.gz