| Lov3Boy a întrebat:

Ajutor imi trebuie cs servare cu jucatori incepatori nu ca as fi incepator dar ma plictisesc sa ma joc cu aia buni.Funda + vot.

Răspuns Câştigător
| CIZu a răspuns:

Pai astea sunt servere cu playery prafff de tot le dai cap imediat : connect cs.macosoft.ro, connect cs2.macosoft.ro, connect cs3.macosoft.ro, connect cs4.macosoft.ro, connect cs.atocs.ro, connect dexter.atocs.ro, connect cs.mnx.ro, connect cs.rlz.ro(nu e mereu on), connect cs.laleagane.ro sunt cu playeri prafii care nu stiu sa joace am numele ma gasesti mai mult pe cs4.macosoft.ro si pe cs.macosoft.ro. A si bonus iti dau sv de antrenament connect gg.mnx.ro o sa te captiveze repede stilul asta de cs, BAFTA! FUNdA?

1 răspuns:
| CIZu a răspuns (pentru CIZu):

Numele < C I Z > dar tot impreunat